HAKKIMIZDA

Sigorta sektöründe 2003 yılından beri profesyonel olarak hizmet veren kurucumuz Sn. Hakan Kaleli yönetimindeki ENKALE Sigorta acentemiz ile tüm sigorta branşlarında, SOMPO JAPAN SİGORTA, AXA SİGORTA, MAPFRE GENEL SİGORTA, KORU SİGORTA, GÜNEŞ SİGORTA, ALLİANZ SİGORTA, DOĞA SİGORTA, HALK SİGORTA ve ANADOLU SİGORTA’nın en uygun ve en kaliteli ürünlerini alternatif fiyat yapısı ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Geniş ürün ve hizmet çeşitliliğiyle ihtiyacınızı doğru belirlerken, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş hızlı ve güvenli hizmet veren uzman kadromuzla ihtiyaçlarınıza göre en avantajlı teklifi en kısa sürede vermekteyiz.
Bunun yanı sıra teknolojik gelişmeleri yakından takip edip bu gelişmelerin sektördeki uygulamalarını doğru analiz ederek yaptığımız yatırımlarla her platformada müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktayız.
Güvenilir ve çözümcü sigortacılık anlayışımız ile hasar anında tüm süreçleri müşterilerimizin adına yöneterek müşterilerimizin mağduriyetini önlerken hızlı sonuç elde edilmesini sağlamaktayız.

Müşterilerimizle sürekli iletişim halinde olarak sürekli eğitim çalışmaları ile sektörün yenilikçi, yaratıcı, çağdaş ve kaliteli vitrini olma hedefimizde emin adımlarla ilerlemekteyiz.

ENKALE Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.